Naše výsekové formy

Zde uvádíme výčet výsekových forem, které máme k dispozici pro výrobu výsekových krabic a fixací. Tyto formy je cenově výhodné využít pro výrobu od tisíce kusů krabiček, můžeme Vám ale samozřejmě vyrobit jen několik stovek kusů. Od všech krabiček níže Vám rádi dodáme vzorky k vyzkoušení.

Klasické klopové krabice, některé víkové krabice, kříže a proložky lze vyrobit bez výsekové formy.

Různé další formy mají již k dispozici naši kooperanti nebo je můžeme nechat vyrobit. Pak je nutno počítat s náklady na výrobu formy v řádu tisíců korun dle složitosti a velikosti.

Seznam dostupných výsekových forem (raznic):

Jednodílná krabička s víkem, upravený konstrukční typ FEFCO 0427 (bez bočních klop na víku), vnitřní rozměr d x š x v 310x220x50 mm, z hnědo-hnědé mikrovlny.

Krabička se hodí pro balení různého zboží nebo dárků, s použitím potravinářského papíru též pro menší balení vdolečků, chlebíčků, makronek, pralinek atd.:

Dárková odnoska s okénky (průhledy), rozměr délka x šířka x výška 133x81x245,5 mm, z hnědo-hnědé mikrovlny.

Krabička je vhodná jako dárková krabička (vánoce/reklamní dárky – na zabalení dóz, sáčků, lahviček 330ml):

Krabička s víkem, rozměr délka x šířka x výška 95x95x50 mm. z bílo-šedé hladké lepenky 350 gsm ozn. GD2 (s atestem pro styk s potravinami), možno vyrobit i z šedo-šedé strojní lepenky 300 gsm.

Původní využití na poznámkový bloček/lístečky, vhodná i jako dárková krabička na potraviny (např. malé zákusky, muffiny, vdolečky atd.):

Odnoska na zákusky, rozměr délka x šířka x výška 270x180x80 mm, z bílo-šedé hladké lepenky 350 gsm ozn. GD2 (s atestem pro styk s potravinami).

Jedná se o odnosku na svatební výslužky, může ale sloužit k balení jiných cukrářských a pekárenských výrobků nebo dárků, má praktické ucho:

Fixační mřížka do krabice o vnitřním rozměru d x š x v 305x155x55 mm (malá mřížka rozměr 150×53 mm – 9 ks do krabice, velká mřížka rozměr 297×53 mm – 4 ks do krabice), ze třívrstvé hnědo-hnědé vlnité lepenky vlna E (mikrovlna).

Fixace slouží pro oddělení a uchycení na místě malých výrobků nebo zboží o velikosti asi 30x30x50 mm (např. kovové díly):

Vývoj formy máme hotový pro dárkovou krabičku z hnědé, bílé nebo barevné vlnité lepenky o velikosti asi 120x120x78 mm, s okénkem. Cena formy při výrobě by byla 6.500 Kč bez DPH. Tvar okénka i rozměry je možno před výrobou formy upravit.

Krabičku můžete použít na balení Vašeho luxusního zboží nebo pro firemní dárky a reklamní předměty. Do krabičky je možno vyrobit i lepenkovou fixaci na upevnění baleného zboží na místě:

Máme hotový též vývoj formy na krabici na boty ze třívrstvé mikrovlny, vnitřní rozměr d x š x v cca 330x203x125 mm.  Cena formy při výrobě by byla 4.000 Kč bez DPH. Krabice se dá použít pro zasílání různých typů zboží.