Naše výsekové formy

Zde uvádíme výčet výsekových forem, které máme k dispozici pro výrobu výsekových krabic a fixací. Tyto formy je cenově výhodné využít pro výrobu od tisíce kusů krabiček, můžeme Vám ale samozřejmě vyrobit jen několik stovek kusů. Od všech krabiček níže Vám rádi dodáme vzorky k vyzkoušení.

Klasické klopové krabice, některé víkové krabice, kříže a proložky lze vyrobit bez výsekové formy.

Různé další formy mají již k dispozici naši kooperanti nebo je můžeme nechat vyrobit. Pak je nutno počítat s náklady na výrobu formy v řádu tisíců korun dle složitosti a velikosti.

Seznam dostupných výsekových forem (raznic):

Poštovní krabička Fefco 0427, vnitřní rozměr d x š x v  210x170x45 mm

Ideální pro zasílaní menších produktů klasickou poštou i jako dárkové balení. Takhle v kraftu vypadá krásně a je extra pevná! Možno vyrobit i z bílé, recyklované nebo barevné mikrovlny!

Jednodílná krabice s víkem, upr. FEFCO 0427 (víko zavíráno vně), vnitřní rozměr d x š x v 370x275x55 mm, z mikrovlny.

Původní účel: krabice na lahůdky (chlebíčky – 10 ks velkých obložených chlebíčků). Hodí se též jako dárkové balení, k zabalení a odesílání Vašich výrobků nebo zboží zákazníkům.

 

Dvojdílná krabice dno + víko, speciální design konstrukce, nelepená, fixuje se skládáním. Vnitřní rozměr d x š x v 190x65x40 mm, z mikrovlny. 

Dárková krabička na hodinky, šperky atd. Původní účel pro dýmku.

 

 

Jednodílná krabice s víkem, FEFCO 0427, vnitřní rozměr d x š x v 321x180x73 mm, z hnědo-hnědé mikrovlny. Součástí může být fixace na dárkové předměty – láhev vína, skleničku s medem/marmeládou atd. a čokoládu.

Hodí se jako dárkové balení pro Vaše firemní dárky nebo bez fixace k zabalení a odesílání Vašich výrobků nebo zboží zákazníkům.

Jednodílná krabice s víkem, upravený konstrukční typ FEFCO 0427 (bez bočních klop na víku), vnitřní rozměr d x š x v 400x 270×35 mm, z bílo-bílé mikrovlny.

Krabička se hodí pro balení různého plochého zboží. Může být vyrobena i z hnědo-hnědého nebo bílo-hnědého materiálu. Ideální pro zasílání poštou.

Jednodílná krabička s víkem, upravený konstrukční typ FEFCO 0427 (bez bočních klop na víku), vnitřní rozměr d x š x v 310x220x50 mm = krabička je přesně na formát listu A4, z hnědo-hnědé mikrovlny.

Krabička se hodí pro balení různého zboží nebo dárků, s použitím potravinářského papíru též pro menší balení vdolečků, chlebíčků, makronek, pralinek atd.. Může být vyrobena i z bílo-bílého nebo bílo-hnědého materiálu.

Dárková odnoska s okénky (průhledy), rozměr délka x šířka x výška 133x81x245,5 mm, z hnědo-hnědé mikrovlny.

Krabička je vhodná jako dárková krabička (vánoce/reklamní dárky – na zabalení dóz, sáčků, lahviček 330ml):

Krabička s víkem, rozměr délka x šířka x výška 95x95x50 mm. z bílo-šedé hladké lepenky 350 gsm ozn. GD2 (s atestem pro styk s potravinami), možno vyrobit i z šedo-šedé strojní lepenky 300 gsm.

Původní využití na poznámkový bloček/lístečky, vhodná i jako dárková krabička na potraviny (např. malé zákusky, muffiny, vdolečky atd.):

Odnoska na zákusky, rozměr délka x šířka x výška 270x180x80 mm, z bílo-šedé hladké lepenky 350 gsm ozn. GD2 (s atestem pro styk s potravinami).

Jedná se o odnosku na svatební výslužky, může ale sloužit k balení jiných cukrářských a pekárenských výrobků nebo dárků, má praktické ucho:

Fixační mřížka do krabice o vnitřním rozměru d x š x v 305x155x55 mm (malá mřížka rozměr 150×53 mm – 9 ks do krabice, velká mřížka rozměr 297×53 mm – 4 ks do krabice), ze třívrstvé hnědo-hnědé vlnité lepenky vlna E (mikrovlna).

Fixace slouží pro oddělení a uchycení na místě malých výrobků nebo zboží o velikosti asi 30x30x50 mm (např. kovové díly):

Vývoj formy máme hotový pro dárkovou krabičku z hnědé, bílé nebo barevné vlnité lepenky o velikosti asi 120x120x78 mm, s okénkem. Cena formy při výrobě by byla 6.500 Kč bez DPH. Tvar okénka i rozměry je možno před výrobou formy upravit.

Krabičku můžete použít na balení Vašeho luxusního zboží nebo pro firemní dárky a reklamní předměty. Do krabičky je možno vyrobit i lepenkovou fixaci na upevnění baleného zboží na místě:

Máme hotový též vývoj formy na krabici na boty ze třívrstvé mikrovlny, vnitřní rozměr d x š x v cca 330x203x125 mm.  Cena formy při výrobě by byla 4.000 Kč bez DPH. Krabice se dá použít pro zasílání různých typů zboží.