Poradenství v obalech

NABÍZÍME SLUŽBU OBALOVÉHO SPECIALISTY 

Rádi pomůžeme s balením Vašich výrobků a zboží i bez následné realizace dodávky obalů. Nabízíme konzultaci od obalového experta.

Dostanete funkční a efektní řešení obalu přesně dle Vašich představ a s vyhovující cenovou relací a termínem dodání. Ušetříte desítky hodin času stráveného průzkumem trhu, zjišťováním technologických možností a poptáváním dodavatelů bez záruky následné kvality dodávky – navrhneme Vám i ideální lety ověřené konkrétní výrobce pro vybraný typ obalu. Nákupčí, který není expert na obaly, by se úkolem zabýval i několik měsíců.

Hodinová sazba za návrh obalu pro Váš produkt a přípravu do fáze připravené poptávky pro výrobce je 2.000 Kč bez DPH. Rádi přijedeme řešit Vaše požadavky k Vám do provozu (+ cestovné, čas strávený cestováním, případné další náklady – na ubytování atd.).

Jsme specialisté v obalech s mnohaletými zkušenostmi, s hlavním zaměřením na lepenkové krabice. Zkušenosti jsme nasbírali lety vlastního podnikání (dodávky obalů na míru) a v předchozích zaměstnáních ve výrobních a obchodních společnostech se zaměřením na obaly a obalový materiál. Teoretické znalosti jsme získali studiem marketingového zaměření vysoké školy a desetiletím následného odborného vzdělávání na školeních, tréninzích a webinářích.

Rádi Vám nezávazně ZDARMA sdělíme odhad nákladů na konzultaci po sdělení podrobnějších informací k baleném produktu, účelu balení a představě o vzhledu. Je to od nás dárek pro Vás před začátkem naší spolupráce. Napište na krcmova@lajkpack.cz nebo zavolejte na telefon 602582980 (Ing. Lucie Krčmová, jednatelka a spolumajitelka). Řekněte, že si přejete odhadnout cenu obalového poradenství.

Pokud se rozhodnete následně realizovat zakázku u nás (budeme Váš dodavatel obalů), dohodneme se na zajímavé slevě z ceny poradenství po dodání obalů. Nebudete tak po pár příjemných hodinách komunikace s námi muset nic jiného než se těšit na krásný kvalitní a originální obal pro Váš produkt. Zaručujeme 100% spokojenost.