O nás

Naše rodinná firma LAJK PACK s.r.o. ze Slovácka (Zlínský kraj) nabízí kvalitní obaly vyrobené na míru Vašim produktům. Firmu vedeme přímo my, majitelé manželé Krčmovi,  a  proto nám na spokojenosti našich zákazníků velmi záleží. Dodáváme především regionálním menším výrobním firmám  a živnostníkům, jejichž potřeby dobře známe. Snažíme se tedy maximálně vyjít vstříc všem požadavkům, především na menší odběrová množství, nabídku kompletního řešení obalů, poradenství, krátké termíny dodání a rychlou a srozumitelnou komunikaci.

Dodáváme klopové a výsekové krabice z lepenky s potiskem, papírové tašky a sáčky s potiskem, lepicí pásky s potiskem, lepenkové fixace a přířezy (proložky), dvouvrstvou vlnitou lepenku  v rolích a další obalový materiál. Zboží je pro Vás vyráběno na zakázku s termíny dodání kolem 2 týdnů.

Navrhneme ideální obal zaručující jednoduché balení, dostatečnou ochranu při přepravě a kvalitní prezentaci Vašich výrobků a zboží.

Rádi Vám připravíme konkrétní nabídku – zašlete nám prosím Vaši poptávku na krcmova@lajkpack.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 602 582 980.

Těšíme se na Vaše požadavky! Jan a Lucie Krčmovi