Balicí papír s vlastním potiskem

Podařilo se nám rozšířit portfolio o balicí papír se stykem s potravinami a vlastním potiskem již od 30 kg (cca 2500 ks formátu 500×700) – kvalitní offsetový potisk (BEZ nákladů na tiskovou přípravu!). Formátování na menší rozměry je v ceně.
Od 100 kg umíme nabídnout archy až 780×980 mm nebo role s flexotiskem.
Standardní gramáž 35/40 g/m2 a vysoká nepromastitelnost.
Ideální pro výrobce čokoládových pralinek a dalších dobrot, ale i luxusního oblečení nebo o kytic atd. Pro cenovou nabídku mě prosím kontaktujte na 602582980 nebo mailem: krcmova@lajkpack.cz.

Poděkování za rok 2023

Milí zákazníci, dodavatelé, obchodní partneři,

mockrát děkujeme za spolupráci v uplynulém roce, které si velmi vážíme.

Přejeme Vám klidný konec roku, příjemné prožití vánočních svátků, veselý Silvestr a hodně úspěchů v roce 2024!

Ať najdete (nejen pod stromečkem) v obalech od nás plno radosti, tak jako my nacházíme radost ve spolupráci s Vámi.

Těšíme se na komunikaci v roce 2024!

Tým LAJK PACK s.r.o.

V období od 21.12.2023 do 1.1.2024 budeme k dispozici jen omezeně na e-mailu.

Pěnové vložky/fixace/výplně

Nabízíme výrobu pěnových fixací s výseky na míru pro Vaše výrobky od 100 ks. Pěnové vložky(/výplně/fixace do krabic jsou hojně využívané např. v automotive. Materiály PU a EPE, nutná výseková forma – výhodnější objednávat alespoň např. od 500 ks. 

Pro poptávku prosím pište na krcmova@lajkpack.cz.

Proložky do bonboniery - formátky od 1.000 ks

Letošní předvánoční sezónu se „roztrhl pytel“ s poptávkami po proložkách do bonboniery. „Peřinky“ dokážeme nabídnout v obdélníkovém formátu na míru už od 1.000 ks v různých barvách bez nákladů navíc. Proložky s potiskem nebo  speciálních tvarů (srdíčko, kruh…) dodáme od 1 palety, zde je nutnost zainvestovat tiskový štoček/výsekovou formu. Někteří zákazníci si pro více velikostí svých krabiček sami řežou formátky z univerzálního archu 780×980  mm (minimum 360 ks v pětivrstvé verzi a 720 ks v třívrstvé),což je nejlevnější varianta. Materiál má atest pro styk s potravinami.
Potřebujete také ochránit Vaše čokoládové pralinky, luxusní zákusky nebo jiné křehké výrobky (např. sklo)? Napište na krcmova@lajkpack.cz.
 

Sizzle paper - výplňový materiál

Ke krabicím umíme dodat i barevný výplňový papír Sizzle, který se hodí jako estetická fixace produktů v dárkových krabičkách.
Prodává se na kila v různých barvách viz obrázky a krásně vyřeší uložení více různých produktů do jednoho rozměru krabičky, zároveň je ochrání před otřesy a nárazy.
Vhodné pro křehké zboží jako jsou čokolády, balení sušenek, pochutin, potraviny ve skleničkách, rukodělné výrobky atd.

Blistry

Plastové blistry jsou doplňkem našeho sortimentu, který jsme pro naše zákazníky začali řešit vloni.
Blíží se nejsilnější vánoční sezóna, tedy téma blistrů je znovu aktuální.
Letos máme více zkušeností s technologií výroby a podařilo se nám rozjet spolupráci s novým zákazníkem. Dále také rozvíjíme spolupráci s Čokoládovna JANEK.
Nabízíme výrobu blistrů z materiálu certifikovaného na přímý styk s potravinami, produkty tedy nepotřebují žádné další ochranné balení.
Připravujeme také ekologičtější papírovou variantu.
 

Skládací potahovaná krabice

Nové řešení luxusních dárkových krabic z potahované lepenky!

Patent z Číny – skládací krabička s víkem, kterou je možné dopravovat a skladovat naplocho a při balení jednoduše slepit pomocí samolepících částí do podoby krásné dárkové krabičky. Dosud nabízené drahé převážně ručně vyráběné potahované krabičky můžeme nahradit touto chytrou cenově výhodnou variantou. Výroba na míru, tedy rozměry, potisk, povrchová úprava dle Vašich představ…
Poptávky prosím posílejte na krcmova@lakpack.cz, dotazy rádi zodpovíme i telefonicky na čísle 602582980.

Samozavírací krabice na víno s automatickým dnem a fixací

Nově nabízíme pevné samozavírací krabice na 6 lahví vína  s automatickým dnem a vnitřní fixací na lahve. Rozměr je 230x155x325 mm, hodí se tedy na klasické lahve o průměru 70 mm a vejdou se do ní i ty vyšší typu Bordeaux (bordó) Ex.
Tuto výsekovou formu máme k dispozici,  ušetříte náklady za nástroj! Krabice je velmi pevná a usnadňuje balení oproti klasickým krabicím naležato s proložkou, přitom cena není o moc vyšší.
Rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku a poskytneme vzorek!