Prodej kartonážních strojů

Zastupujeme špičkového srbského výrobce boxmakerů a dalších strojů pro kartonážní výrobu firmu EMproject89, jež nabízí vynikající kvalitu a funkcionality za bezkonkurenční ceny na trhu EU.

EMproject89 standardně vyrábí celou škálu strojů od vlajkové lodi plně automatického boxmakeru včetně flexotiskového modulu a nanášení lepidla s automatickým nakladačem v šíři archu 2.400 mm až po jednodušší poloautomatické boxmakery od 1.600 mm šíře ve všech cenových relacích, dále jedno- a dvoubarevné flexotiskárny, kruhové nůžky (šíře 2.400 mm, přesnost řezu/rylu s max. tolerancí do 1 mm), jednobodovou lepičku, plošný výsek. 

Boxmaker PRO/ULTRA je automatický slotr, který umí vyrobit většinu základních FEFCO typů krabic (např. i Fefco 0204 s nepravidelnými klopami nebo paletové boxy bez použití výsekových nástrojů) včetně výseků odnosných uch, nakládacích otvorů a okének. Vytiskne logo/recyklační znaky/BAR/QR kódy ve vysoké přesnosti a nanese lepidlo pro slepení záložky. Přestavba na jiný typ krabice od 30 sekund!

BOXmaker ULTRA demo video >>>     https://youtu.be/WNjD6YdZct8?feature=shared

Boxmaker od firmy EMproject89 je Vaším řešením pro jednoduchou a přesnou výrobu menší série krabic s potiskem, po kterých je nyní velká poptávka, disponuje snadným ovládáním a zaručuje rychlou přestavbu. Je ale vhodný i pro velké výrobní série a velké rozměry krabic, výrobu jak z přesných, tak univerzálních archů.

Výrobce stroje dodává do celého světa, např. do USA, Austrálie, Německa, ČR, Polska, Francie, východní Evropy.

EMproject89  si velmi zakládá na poskytování 100%poprodejní technické podpory. Záruka na stroje je standardně 12 měsíců, kompletní zaškolení operátorů při instalaci je samozřejmostí a kolegové nabízí excelentní zákaznický servis i po záruce. Zařídí případnou opravu na místě od 24 do 72 hodin. Náhradní díly jsou skladem v Polsku. Aktualizace software (nové funkcionality) má zákazník po celou dobu fungování stroje zdarma.

Videa všech strojů v provozu najdete zde: https://www.youtube.com/@EMproject89.

Pro více informací nás prosím kontaktujte mailem na krcmova@lajkpack.cz nebo telefonicky 602582980 (Ing. Lucie Krčmová), popř. přes kontaktní formulář níže. Rádi Vám přijedeme vysvětlit všechny výrobní možnosti strojů a představíme cenovou nabídku přímo pro Vás.

Snižování zásob a customizace obalů je trend pro následujících roky, nabídneme kvalitní a výhodné stroje pro uspokojení potřeb všech Vašich zákazníků, včetně těch s menšími odběry. Boxmaker se vyplatí pořídit i pro vlastní výrobu lepenkových obalů, pokud jste např. výrobce nábytku a potřebujete velké množství druhů a rozměrů krabic na míru v malých množstvích, které jsou při nákupu dodavatelsky velmi  drahé.

DOMLUVTE SI S NÁMI SCHŮZKU: