Prodej kartonážních strojů

Zastupujeme špičkového srbského výrobce boxmakerů a dalších strojů pro kartonážní výrobu firmu EMproject89 se zaváděcími cenami na českém trhu. Nabízí vynikající kvalitu a funkcionality za bezkonkurenční ceny na trhu EU.

EMProject89 standardně vyrábí celou škálu strojů od vlajkové lodi plně automatického boxmakeru včetně flexotiskového modulu a nanášení lepidla s automatickým nakladačem v šíři archu 2.400 mm až po jednodušší poloautomatické boxmakery od 1.600 mm šíře ve všech cenových relacích, dále lepičky, jedno- a dvoubarevné flexotiskárny, plošný výsek. 

Boxmaker je automatický slotr, který umí vyrobit většinu základních FEFCO typů krabic bez použití výsekových nástrojů (např. Fefco 0204 s nepravidelnými klopami nebo paletové boxy) včetně výseků odnosných uch a okének. Přestavba na jiný typ krabice od 30 sekund!

BOXmaker ULTRA demo video >>>     https://youtu.be/WNjD6YdZct8?feature=shared

Boxmaker je Vaším řešením pro menší série krabic s potiskem, po kterých je nyní velká poptávka. Je ale vhodný i pro velké výrobní série a velké rozměry krabic.

Výrobce stroje dodává do celého světa, např. do Německa, Polska, na Slovensko, do USA nebo na Nový Zéland.

Videa strojů v provozu najdete zde: https://www.youtube.com/@EMproject89.

Pro více informací nás prosím kontaktujte mailem na krcmova@lajkpack.cz nebo telefonicky 602582980 (Lucie Krčmová). Rádi Vám přijedeme vysvětlit všechny výrobní možnosti strojů a představíme cenovou nabídku přímo pro Vás.

Snižování zásob a customizace obalů je při aktuálním šetření trend pro následujících roky, nabídneme kvalitní a výhodné stroje pro uspokojení potřeb všech Vašich zákazníků, včetně těch s menšími odběry. Stroje se vyplatí pořídit i pro vlastní výrobu lepenkových obalů, pokud jste např. výrobce nábytku a potřebujete velké množství druhů a rozměrů krabic na míru v malých množstvích, které jsou při nákupu dodavatelsky velmi  drahé.

DOMLUVTE SI S NÁMI SCHŮZKU: