Inovace - boxy z papírové voštiny

Nabízíme speciální obalovou inovaci = přepravní boxy z papírové voštiny, extra pevné a odolné, přitom lehké a rozložitelné na plocho pro snadné skladování a přepravu.

Podíleli jsme se na vývoji tohoto výrobku a nyní jej budeme od výrobce dodávat našim zákazníkům. Hodí se především pro těžší výrobky, například strojírenské díly, kovové výrobky, ale i další hodnotnější zboží, které je při přepravě potřeba dobře ochránit. Tyto boxy mohou sloužit též jako náhrada překližkových beden.

Jedná se o ve světě unikátní obal, z ekologického recyklovaného papíru, dá se dále recyklovat jako lepenka.

Box je možné rozložit na plocho. Rozložitelné provedení je originální, usnadňuje a zlevňuje přepravu a skladování prázdných beden.

Momentálně máme k dispozici prototypy v běžných velikostech plastových KLT EURO přepravek (odpovídající rozměrům EURO palety), dokážeme ale z tohoto materiálu vyrobit i jiné typy a rozměry obalů.

Boxy jsou stohovatelné jak jednotlivé velikosti na sebe, tak i menší na větší velikost.

Je možné doplnit potisk logem Vaší firmy nebo Vašich zákazníků nebo např. i vícebarevný celoplošný potisk (marketingová a/nebo informativní sdělení).

Můžeme též nechat nalepit plastovou obálku na dokumenty pro zasílání.

Vaše hodnotné produkty by jistě byly skvěle prezentovány a kvalitně ochráněny v tomto inovativním pevném a lehkém ekologickém obalu. V případě zájmu Vám ráda zašlu cenovou nabídku. Poptávky prosím posílejte na krcmova@lajkpack.cz nebo volejte pro více info na 602582980 (Lucie Krčmová).