Roušky

Vyvinuli jsme a vyrábíme ochranu nosu a úst z filtračního materiálu. Zdarma jsme zásobili naše blízké, potřebné v naší obci a některá lékařská zařízení v regionu a teď vyrábíme na prodej velkoobchodům a e-shopům, které chtějí nabízet svým zákazníkům.

Minimální odběr pro obchodníky je 500 ks, zabalené v pytlích a krabicích. Pro firmy pro jejich zaměstnance můžeme odběr snížit, dohodou.

NEZDENKA = NEZDENSKÁ ÚSTENKA

Základní nezdenka PP 50-60 gsm

Pevná nezdenka PES 80-100 gsm

Poptávku pošlete prosím e-mailem na krcmova@lajkpack.cz.

Zatím máme k dispozici pár tisíc kusů a průběžně vyrábíme další. Os. odběr možný do 2 dnů od přijetí platby (v případě sklad. zásob), zaslání a závoz dle našich čas. možností, další výroba řádově týden (dle dostupnosti materiálu). V případě velkého zájmu jsme samozřejmě schopni navýšit výrobní kapacity.

Specifikace a použití:

Nabízíme zatím dvě gramáže – 60 g/m2 a 80 g/m2. Pokud dojde tento materiál, parametry se mohou mírně měnit. Barva zatím bílá, též dle dostupnosti. Materiál je možné vyvařit v hrnci na 100 stupňů nebo vyprat v pračce na 90 stupňů. Tato ochrana nosu a úst slouží jako alternativa k bavlněné šité roušce.

Rozměr obdélníku 22×15 cm (vhodné pro muže i ženy), 4 pásky, délka pásků cca 38 cm. Je možné zkrátit pásky nebo upravit velikost i tvar nůžkami pro maximální pohodlí. Do nezdenky se může vložit papírový kapesník jako vyjímatelný dodatečný filtr. Nošení i při pohybu a mluvení je pohodlné, drží a neposunuje se, dýchání bez problémů.